Özgün ÜNLÜ
Bunu Paylaş
AŞAĞI KAYDIR
BLOG YAZILARINA DÖN
//BLOG YAZISI

NASIL BİR HAYALİNİZ VAR?

ETİKETLER : HAYAL  KİŞİSEL 

Nasıl bir hayaliniz var?

Ben sadece yazılım yazmıyorum, sizlerin hayalinizi gerçekleştiriyorum. Bunun için sizinle iş öncesinde ön bilgi istişaresinde bulunurum.

Yazılımlarımızı oluştururken benim için en önemli nokta iletişimdir. Burada sizin ile olan iletişimim ve sizin isteklerinize en hızlı şekilde yanıt vermek benim en önem verdiğim konudur.

İlk olarak isteklerinizi belirleriz, ardından bunları yazılı olarak iki tarafında görebileceği bir yerde buluştururuz. Ardından size en uygun temaları bulur, bunların içinden sizin en sevdiğiniz, beğendiğiniz temayı seçmenizi beklerim. Daha sonrasında üzerinde oynama yapmamı istediğiniz yerler hakkında konuştuktan sonra temamız son halini alır. Aynı şekilde mobil ve masaüstü uygulamalarda da yine sizin nasıl görünmesini istiyorsanız o şekile getirmek için tüm gayretimi sarfederim.

Sonrasında yazılım kısmı başlar...

  • 2187
  • 1
Yorumlar ( 1 )
Yorum Bırakın

Attention! Please do not spam. Your comments will not be shown without approval by the administrator.

Uyarı! Lütfen anlamsız yorum bırakmayın. Yönetici tarafından onay almadan yorumlar gösterilmeyecektir.

01. Yazar Hakkında

Özgün ÜNLÜ

1991 yılında küçük bir şehir olan Akşehir'de doğdum. Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım konusunda sürekli olarak kendimi geliştirmekteyim.

03. Etiketler

04.Instagram Paylaşımlarım

05. Kategoriler

06. Bağış

Lösev Bağış

Arkadaşlar Merhaba,

Ben kendim yerine bizlerden daha çok bağışa ihtiyaç duyan bu minik arkadaşlar için sizlerin yardımlarınızı bekliyorum. Tam olarak buradan bu minik arkadaşlarımıza yardım edebilirsiniz.

Sevgilerimle...

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ ?

İLETİŞİM
Kapat