Özgün ÜNLÜ
Bunu Paylaş
AŞAĞI KAYDIR
ARAÇLARA DÖN
//ARAÇLAR

KELİME VE KARAKTER HESAPLAYICI

0 Kelime   |   0 Karakter

Kelime ve Karakter Hesaplayıcı

Kelime Sayısı Hesaplayıcı, metin halinde yazılı olan dokümanların kelime ve karakterlerini hesapla işlevine sahiptir. Kopyala-yapıştır yöntemiyle kullanımı mümkündür. Sayımın gerçekleştirilebilmesine yönelik olarak tek yapılması gereken ilgili metnin kutucuğa yapıştırıldıktan sonra butona basarak sayımın tamamlanabilmesi mümkündür. Tamamen bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilen işlem saniyeler içerisinde tamamlandığından dolayı çok hızlı işlemin tamamlanabilmesinde etkili oluyor. Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracı, grafik formu olarak toplam kelimeyle birlikte karakter sayısını da görebilme olanağını sağlar.

Çevrimiçi olarak çalışma yapısına sahip olan Kelime Sayısı Hesaplayıcı, içeriklerin denetlenmesini sağlar. Arama motorlarının belirlediği standartlara yönelik olarak yazım denetiminin gerçekleştirilmesinde etkin rol oynar. Kontrol işleminin doğru ve hızlı şekilde yapılmasına yönelik başarılı geri dönüşleriyle birlikte her zaman etkili sonuçların alınmasında ön planda yer alır. Bireysel olarak değerlendirme yapılabileceği gibi sitede görev yapan yazarların yazdıkları yazıların kelime sayısı da denetlenebilir. Kopyala-yapıştır yapılabilen her yazılı metnin sayısal verilerini öğrenebilmek bu sayede mümkündür.


Ücretsiz Kelime Sayısı Hesaplama

Kelime Hesaplayıcı aracı tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir durumdadır. Sadece Türkçe için değil aynı zamanda farklı diller için de yazılmış olan herhangi bir yazının kelime sayısının hesaplanmasında rol oynar. İçeriklerin sorunsuzca denetlenebilmesinde rol oynadığı gibi sonuçların net olarak alınması ayrıcalığıyla da fark yaratır. Kelime sayısının bilinmesi için elle sayımın gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Zaman kaybının önüne geçen çalışma prensibiyle birlikte farklı platformlar üzerinden çalışabilmektedir. Tüm tarayıcılarla uyumlu olan yapısı, kolaylıkla kullanılabilmesinde etkin olarak rol oynar. Her zaman aktif olarak tercih edilebilir.

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ ?

İLETİŞİM
Kapat